RW3R0DBR010JET Ohmite
  • Part Number: RW3R0DBR010JET
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: RES 0.01 OHM 5% 3W J LEAD
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RW3R0DBR010JET Ohmite
    RW3R0DBR010JET Ohmite
    RW3R0DBR010JET is manufactured by Ohmite and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RW3R0DBR010JET is described as RES 0.01 OHM 5% 3W J LEAD. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN