RW3R0DBR005JE Ohmite
  • Part Number: RW3R0DBR005JE
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: RES 0.005 OHM 5% 3W J LEAD
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 470
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RW3R0DBR005JE Ohmite
    RW3R0DBR005JE Ohmite
    RW3R0DBR005JE is manufactured by Ohmite and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RW3R0DBR005JE is described as RES 0.005 OHM 5% 3W J LEAD. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V