RW3R0DB5R00JE Ohmite
  • Part Number: RW3R0DB5R00JE
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: RES SMD 5 OHM 5% 3W J LEAD
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 517
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RW3R0DB5R00JE Ohmite
    RW3R0DB5R00JE Ohmite
    RW3R0DB5R00JE is manufactured by Ohmite and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RW3R0DB5R00JE is described as RES SMD 5 OHM 5% 3W J LEAD. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM