RW3R0DB150RJE Ohmite
  • Part Number: RW3R0DB150RJE
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: RES SMD 150 OHM 5% 3W J LEAD
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 112
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RW3R0DB150RJE Ohmite
    RW3R0DB150RJE Ohmite
    RW3R0DB150RJE is manufactured by Ohmite and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RW3R0DB150RJE is described as RES SMD 150 OHM 5% 3W J LEAD. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH