RW3R0DB100RJET Ohmite
  • Part Number: RW3R0DB100RJET
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: RES SMD 100 OHM 5% 3W J LEAD
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RW3R0DB100RJET Ohmite
    RW3R0DB100RJET Ohmite
    RW3R0DB100RJET is manufactured by Ohmite and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RW3R0DB100RJET is described as RES SMD 100 OHM 5% 3W J LEAD. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE COVER
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM