RW2S0DAR010JET Ohmite
  • Part Number: RW2S0DAR010JET
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: RES 0.01 OHM 5% 2W J LEAD
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RW2S0DAR010JET Ohmite
    RW2S0DAR010JET Ohmite
    RW2S0DAR010JET is manufactured by Ohmite and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RW2S0DAR010JET is described as RES 0.01 OHM 5% 2W J LEAD. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE