RW2S0DAR005JET Ohmite
  • Part Number: RW2S0DAR005JET
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: RES 0.005 OHM 5% 2W J LEAD
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RW2S0DAR005JET Ohmite
    RW2S0DAR005JET Ohmite
    RW2S0DAR005JET is manufactured by Ohmite and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RW2S0DAR005JET is described as RES 0.005 OHM 5% 2W J LEAD. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"