RW2S0DA1R00JET Ohmite
  • Part Number: RW2S0DA1R00JET
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: RES SMD 1 OHM 5% 2W J LEAD
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 1,120
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RW2S0DA1R00JET Ohmite
    RW2S0DA1R00JET Ohmite
    RW2S0DA1R00JET is manufactured by Ohmite and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RW2S0DA1R00JET is described as RES SMD 1 OHM 5% 2W J LEAD. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH