RW2S0CBR030JET Ohmite
  • Part Number: RW2S0CBR030JET
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: RES 0.03 OHM 5% 2W J LEAD
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RW2S0CBR030JET Ohmite
    RW2S0CBR030JET Ohmite
    RW2S0CBR030JET is manufactured by Ohmite and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RW2S0CBR030JET is described as RES 0.03 OHM 5% 2W J LEAD. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"