RW2R0DAR470JET Ohmite
  • Part Number: RW2R0DAR470JET
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: RES 0.47 OHM 5% 2W J LEAD
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 1,120
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RW2R0DAR470JET Ohmite
    RW2R0DAR470JET Ohmite
    RW2R0DAR470JET is manufactured by Ohmite and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RW2R0DAR470JET is described as RES 0.47 OHM 5% 2W J LEAD. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM