RW2R0DAR025JET Ohmite
  • Part Number: RW2R0DAR025JET
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: RES 0.025 OHM 5% 2W J LEAD
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RW2R0DAR025JET Ohmite
    RW2R0DAR025JET Ohmite
    RW2R0DAR025JET is manufactured by Ohmite and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RW2R0DAR025JET is described as RES 0.025 OHM 5% 2W J LEAD. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE