RW2R0DAR015JET Ohmite
  • Part Number: RW2R0DAR015JET
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: RES 0.015 OHM 5% 2W J LEAD
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RW2R0DAR015JET Ohmite
    RW2R0DAR015JET Ohmite
    RW2R0DAR015JET is manufactured by Ohmite and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RW2R0DAR015JET is described as RES 0.015 OHM 5% 2W J LEAD. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V