RW1S0CKR025DE Ohmite
  • Part Number: RW1S0CKR025DE
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: RES 0.025 OHM 0.5% 1W 4324
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 315
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RW1S0CKR025DE Ohmite
    RW1S0CKR025DE Ohmite
    RW1S0CKR025DE is manufactured by Ohmite and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RW1S0CKR025DE is described as RES 0.025 OHM 0.5% 1W 4324. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH