RW1S0BA1R00JE Ohmite
  • Part Number: RW1S0BA1R00JE
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: RES SMD 1 OHM 5% 1W J LEAD
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 250
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RW1S0BA1R00JE Ohmite
    RW1S0BA1R00JE Ohmite
    RW1S0BA1R00JE is manufactured by Ohmite and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RW1S0BA1R00JE is described as RES SMD 1 OHM 5% 1W J LEAD. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE