RW0S6BBR470FE Ohmite
  • Part Number: RW0S6BBR470FE
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: RES 0.47 OHM 1% 0.6W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RW0S6BBR470FE Ohmite
    RW0S6BBR470FE Ohmite
    RW0S6BBR470FE is manufactured by Ohmite and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RW0S6BBR470FE is described as RES 0.47 OHM 1% 0.6W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"