RW0S6BBR015FE Ohmite
  • Part Number: RW0S6BBR015FE
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: RES 0.015 OHM 1% 0.6W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RW0S6BBR015FE Ohmite
    RW0S6BBR015FE Ohmite
    RW0S6BBR015FE is manufactured by Ohmite and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RW0S6BBR015FE is described as RES 0.015 OHM 1% 0.6W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM