RLS2K25E Ohmite
  • Part Number: RLS2K25E
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: POT 2.25K OHM 150W WIREWOUND LIN
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • Available: 1
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH