RC0R5DB270RJET Ohmite
  • Part Number: RC0R5DB270RJET
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: RES SMD 270 OHM 5% 1/2W J LEAD
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC0R5DB270RJET Ohmite
    RC0R5DB270RJET Ohmite
    RC0R5DB270RJET is manufactured by Ohmite and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC0R5DB270RJET is described as RES SMD 270 OHM 5% 1/2W J LEAD. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM