MC4-5006JE Ohmite
  • Lead-Time:
  • More about MC4-5006JE Ohmite
    MC4-5006JE Ohmite
    MC4-5006JE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Array Network Resistor category. MC4-5006JE is described as RES ARRAY 4 RES 500M OHM 8SMD. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM