MC4-5004JE Ohmite
  • Available: 56
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MC4-5004JE Ohmite
    MC4-5004JE Ohmite
    MC4-5004JE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Array Network Resistor category. MC4-5004JE is described as RES ARRAY 4 RES 5M OHM 8SMD. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE