MC102822505JE Ohmite
  • Part Number: MC102822505JE
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: RES SMD 25M OHM 5% 1.5W 5025
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 371
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MC102822505JE Ohmite
    MC102822505JE Ohmite
    MC102822505JE is manufactured by Ohmite and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MC102822505JE is described as RES SMD 25M OHM 5% 1.5W 5025. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"