MC102821004JE Ohmite
  • Part Number: MC102821004JE
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: RES SMD 1M OHM 5% 1.5W 5025
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 1,333
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MC102821004JE Ohmite
    MC102821004JE Ohmite
    MC102821004JE is manufactured by Ohmite and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MC102821004JE is described as RES SMD 1M OHM 5% 1.5W 5025. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE