LVC25JR390EV Ohmite
  • More about LVC25JR390EV Ohmite
    LVC25JR390EV Ohmite
    LVC25JR390EV is manufactured by Ohmite and is categorized in the SMD Chip Resistors category. LVC25JR390EV is described as RES 0.39 OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"