LVC20JR750EV Ohmite
  • More about LVC20JR750EV Ohmite
    LVC20JR750EV Ohmite
    LVC20JR750EV is manufactured by Ohmite and is categorized in the SMD Chip Resistors category. LVC20JR750EV is described as RES 0.75 OHM 5% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM