L25J800E Ohmite
  • Available: 19
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about L25J800E Ohmite
    L25J800E Ohmite
    L25J800E is manufactured by Ohmite and is categorized in the Other Mount Resistors category. L25J800E is described as RES CHAS MNT 800 OHM 5% 25W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE