L25J40KE Ohmite
  • Available: 29
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about L25J40KE Ohmite
    L25J40KE Ohmite
    L25J40KE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Other Mount Resistors category. L25J40KE is described as RES CHAS MNT 40K OHM 5% 25W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM