L25J30KE Ohmite
  • Available: 15
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about L25J30KE Ohmite
    L25J30KE Ohmite
    L25J30KE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Other Mount Resistors category. L25J30KE is described as RES CHAS MNT 30K OHM 5% 25W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F