L225J2K5 Ohmite
  • Available: 49
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about L225J2K5 Ohmite
    L225J2K5 Ohmite
    L225J2K5 is manufactured by Ohmite and is categorized in the Other Mount Resistors category. L225J2K5 is described as RES CHAS MNT 2.5K OHM 5% 225W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.