L225J1K5E Ohmite
  • Available: 57
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about L225J1K5E Ohmite
    L225J1K5E Ohmite
    L225J1K5E is manufactured by Ohmite and is categorized in the Other Mount Resistors category. L225J1K5E is described as RES CHAS MNT 1.5K OHM 5% 225W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.