L175J100KE Ohmite
  • Available: 7
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about L175J100KE Ohmite
    L175J100KE Ohmite
    L175J100KE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Other Mount Resistors category. L175J100KE is described as RES CHAS MNT 100K OHM 5% 175W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.