L12J1R0E Ohmite
  • More about L12J1R0E Ohmite
    L12J1R0E Ohmite
    L12J1R0E is manufactured by Ohmite and is categorized in the Other Mount Resistors category. L12J1R0E is described as RES CHAS MNT 1 OHM 5% 12W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
    Resistors
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM