L100J3K0E Ohmite
  • Available: 4
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about L100J3K0E Ohmite
    L100J3K0E Ohmite
    L100J3K0E is manufactured by Ohmite and is categorized in the Other Mount Resistors category. L100J3K0E is described as RES CHAS MNT 3K OHM 5% 100W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    View
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    View
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT