L100J1R0E Ohmite
  • Available: 34
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about L100J1R0E Ohmite
    L100J1R0E Ohmite
    L100J1R0E is manufactured by Ohmite and is categorized in the Other Mount Resistors category. L100J1R0E is described as RES CHAS MNT 1 OHM 5% 100W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE