L100J150E Ohmite
  • Available: 45
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about L100J150E Ohmite
    L100J150E Ohmite
    L100J150E is manufactured by Ohmite and is categorized in the Other Mount Resistors category. L100J150E is described as RES CHAS MNT 150 OHM 5% 100W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY HOLDER
    View
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM