FCSL90R030FER Ohmite
  • Part Number: FCSL90R030FER
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: RES 0.03 OHM 4W 3518 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about FCSL90R030FER Ohmite
    FCSL90R030FER Ohmite
    FCSL90R030FER is manufactured by Ohmite and is categorized in the SMD Chip Resistors category. FCSL90R030FER is described as RES 0.03 OHM 4W 3518 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL