FCSL110R015FER Ohmite
  • Part Number: FCSL110R015FER
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: RES 0.015 OHM 5W 4320 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about FCSL110R015FER Ohmite
    FCSL110R015FER Ohmite
    FCSL110R015FER is manufactured by Ohmite and is categorized in the SMD Chip Resistors category. FCSL110R015FER is described as RES 0.015 OHM 5W 4320 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE