FC4L64R030DER Ohmite
  • Part Number: FC4L64R030DER
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: RES 0.03 OHM 2W 2512 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about FC4L64R030DER Ohmite
    FC4L64R030DER Ohmite
    FC4L64R030DER is manufactured by Ohmite and is categorized in the SMD Chip Resistors category. FC4L64R030DER is described as RES 0.03 OHM 2W 2512 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    View
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    Vector
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT