FC4L64R020DER Ohmite
  • Part Number: FC4L64R020DER
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: RES 0.02 OHM 2W 2512 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about FC4L64R020DER Ohmite
    FC4L64R020DER Ohmite
    FC4L64R020DER is manufactured by Ohmite and is categorized in the SMD Chip Resistors category. FC4L64R020DER is described as RES 0.02 OHM 2W 2512 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE STD BUS 8 SLOT 4.35X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V