FC4L64R015DER Ohmite
  • Part Number: FC4L64R015DER
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: RES 0.015 OHM 2W 2512 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about FC4L64R015DER Ohmite
    FC4L64R015DER Ohmite
    FC4L64R015DER is manufactured by Ohmite and is categorized in the SMD Chip Resistors category. FC4L64R015DER is described as RES 0.015 OHM 2W 2512 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM