FC4L64R010DER Ohmite
  • Part Number: FC4L64R010DER
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: RES 0.01 OHM 2W 2512 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about FC4L64R010DER Ohmite
    FC4L64R010DER Ohmite
    FC4L64R010DER is manufactured by Ohmite and is categorized in the SMD Chip Resistors category. FC4L64R010DER is described as RES 0.01 OHM 2W 2512 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM