FC4L110R030FER Ohmite
  • Part Number: FC4L110R030FER
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: RES 0.03 OHM 5W 4320 WIDE
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about FC4L110R030FER Ohmite
    FC4L110R030FER Ohmite
    FC4L110R030FER is manufactured by Ohmite and is categorized in the SMD Chip Resistors category. FC4L110R030FER is described as RES 0.03 OHM 5W 4320 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK