F40J25RE Ohmite
  • Available: 31
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about F40J25RE Ohmite
    F40J25RE Ohmite
    F40J25RE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Other Mount Resistors category. F40J25RE is described as RES CHAS MNT 25 OHM 5% 40W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F