F40J1R0E Ohmite
  • Available: 41
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about F40J1R0E Ohmite
    F40J1R0E Ohmite
    F40J1R0E is manufactured by Ohmite and is categorized in the Other Mount Resistors category. F40J1R0E is described as RES CHAS MNT 1 OHM 5% 40W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK