F40J100E Ohmite
  • Available: 162
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about F40J100E Ohmite
    F40J100E Ohmite
    F40J100E is manufactured by Ohmite and is categorized in the Other Mount Resistors category. F40J100E is described as RES CHAS MNT 100 OHM 5% 40W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"