EVRT252EP1R0JE Ohmite
  • Available: 6
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EVRT252EP1R0JE Ohmite
    EVRT252EP1R0JE Ohmite
    EVRT252EP1R0JE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Other Mount Resistors category. EVRT252EP1R0JE is described as RES CHAS MNT 1 OHM 5% 350W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM