E300KR20E Ohmite
  • More about E300KR20E Ohmite
    E300KR20E Ohmite
    E300KR20E is manufactured by Ohmite and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. E300KR20E is described as RESISTOR POWER ADJ 0.2 OHM 300W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F