E300K1R0E Ohmite
  • Available: 32
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about E300K1R0E Ohmite
    E300K1R0E Ohmite
    E300K1R0E is manufactured by Ohmite and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. E300K1R0E is described as RESISTOR POWER ADJ 1 OHM 300W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X