D75K80KE Ohmite
  • Available: 27
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about D75K80KE Ohmite
    D75K80KE Ohmite
    D75K80KE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. D75K80KE is described as RESISTOR POWER ADJ 80K OHM 75W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK