D75K25RE Ohmite
  • Available: 9
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about D75K25RE Ohmite
    D75K25RE Ohmite
    D75K25RE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. D75K25RE is described as RESISTOR POWER ADJ 25 OHM 75W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK