D75K12KE Ohmite
  • Available: 26
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about D75K12KE Ohmite
    D75K12KE Ohmite
    D75K12KE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. D75K12KE is described as RESISTOR POWER ADJ 12K OHM 75W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> Adjustable Power Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Adjustable Power Resistor
    Resistors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM